Soovita meid sõbrale ja saa preemiaks 10€ kuni 150€ – Tingimused

Alex

 · 05/30/2023  · 05/30/2023

Tingimused on saadaval ka inglise keeles.

Mida see kampaania endast kujutab?

Teame, et meie toode pakub sulle rõõmu. Kui oma rõõmu ka teistega jagad, saad meilt tänutäheks preemiat.

See pakkumine (Pakkumine) võimaldab valitud Revoluti klientidel, kes elavad Eesti  teenida soovituspreemiat (Preemia). See on imelihtne: sinu sõber peab lihtsalt registreeruma Revoluti kasutajaks, kasutades sinu unikaalset viitekoodi, ja sooritama kolm kvalifitseeruvat ostu. Sulle makstakse preemiat ainult siis, kui sina ja sinu soovitatud inimesed vastavad nendes tingimustes (Kampaaniatingimused) sätestatud kriteeriumidele, seega loe kindlasti edasi, et kampaaniatingimustega lähemalt tutvuda.

See pakkumine kestab 23. august 2023 10:00 GMT kuni 12. september 2023 20:59 GMT. Nimetagem seda kampaaniaperioodiks. Kutsu kindlasti oma sõbrad niipea kui võimalik, et anda neile piisavalt aega kõikide vajalike sammude tegemiseks enne kui reklaamikampaania läbi saab.

Sina ja sinu kutsutud sõbrad peavad kampaaniaperioodi jooksul vastama kõikidele kriteeriumidele. Kui sina või sinu kutsutud sõbrad ei vasta või vastate ainult osaliselt kriteeriumidele kampaaniaperioodi jooksul, ei saa sa preemiat.

Kes on kampaania korraldaja?

Seda kampaaniat korraldab ja levitab

 • 2022. aasta 1. juulini: Revolut Payments UAB, ettevõte, mis asub aadressil Konstitucijos ave. 21B, 08130 Vilnius, Leedu („Revolut“).
 • Pärast 2022. aasta 1. juulit: Revolut Bank UAB, ettevõte, mis asub aadressil Konstitucijos ave. 21B, 08130 Vilnius, Leedu („Revolut“).

Kes saavad kampaanias osaleda?

Kampaanias saavad osaleda kõik Eesti territooriumil elavad Revoluti kasutajad (välja arvatud Revolut Juniori kasutajad), kellel on aktiivne Revoluti konto, s.t. konto ei ole peatatud, piiratud ega suletud, ja kes on saanud meilt otse meiliaadressile saadetud pakkumise kutse. Kui sa ei ole vastavat e-maili saanud, ei saa ka kampaanias osaleda.

Mida tuleb preemia teenimiseks teha?

Preemia teenimiseks on sul vaja 1) saada meilt e-mailiga kutse, 2) kutsuda sõbrad Revoluti registreeruma ja 3) tagada, et sinu sõbrad täidaks allpool kirjeldatud sammud.

Sõpra Revolutiga liituma kutsumine on imelihtne. Ava selle pakkumise kohta saadud e-mail (pea meeles, et osalemiseks on sul vaja meie kampaania e-mail) ja toksa nuppu „Viita“. Saad kutsuda sõpru kõikjalt maailmast, kus Revolut on saadaval.

Sulle luuakse meilimustand, mis sisaldab unikaalset viitelinki. Saad seda linki vastavalt vajadusele sobivaks kohandada ja pärast kohandamist lingi edasi saata. See on link, mis on ülioluline – kutsutud sõber peab klõpsama sinu unikaalsel lingil, et saaksid kampaanias osaleda.

Maksimaalne inimeste arv, keda saad kutsuda, on viis. Kui kutsud rohkem kui viis inimest, ei maksta sulle rohkem kui viis preemiat.

Mida peab sinu kutsutud isik tegema, et saaksid preemiat teenida?

Preemia saamiseks peab sinu kutsutud sõber olema selle pakkumise jaoks sobilik ja registreeruma Revoluti kasutajaks, kasutades ainulaadset viitelinki, lisama raha oma Revoluti kaardile ja sooritama kaardiga kolm ostu. See tähendab, et:

 • Kutsutud isikud peavad esimest korda registreeruma Revoluti kasutajaks, kasutades sinu jagatud kordumatut viitelinki: keegi, kes on varem juba kasutajaks registreerunud, ei lähe arvesse ja tema pealt preemiat sa ei saa.
 • Registreerumine tähendab registreerumisprotsessi lõpuleviimist ja meie liitumiskontrollide läbimist. Kui kutsutud isik ei läbi meie liitumiskontrolli, ei saa sa oma kutsutud isiku pealt preemiat lunastada. Näiteks pruugi kutsutud isikud neist kontrollidest läbi saada, sest nad ei vasta meie liitumisnõuetele.
 • Liitujad peavad oma kontot täiendama välise allika kaudu, nt kaardile raha lisamine või ülekanne teisest pangast, ent arvesse ei lähe ülekanne teiselt Revoluti kontol.
 • Liitujad peavad tellima füüsilise kaardi.
 • Liitujad peavad sooritama kolm kaardiostu väärtuses vähemalt 5 eurot. Kolme kaardiostu saab sooritada virtuaalse või füüsilise kaardiga. Ostud peavad olema sobilikud kaupade või teenuste ostud, nt kaarditehingud maksete, hasartmängude, kinkekaartide, valuuta või krüptovaluuta vahetuse teenusepakkujatele, rahaülekanded arvesse ei lähe.

Sulle ei maksta preemiat ning varem makstud preemia võidakse tühistada, kui sinu kutsutud isik tühistab mõne nendest sammudest pärast selle sooritamist. Näiteks kui isik sulgeb kohe pärast registreerumist oma Revoluti konto, tühistavad oma kaardi enne selle saabumist või tühistavad/tagastavad oma kaardiostu.

Mis on preemia ja kuidas seda jagatakse?

Kui kutsutud isik on ülaltoodud sammud täitnud, teavitatakse sind tõuketeatisega. Sinu preemia valitakse seejärel juhusliku loosimise teel rahaliste auhindade valikust, mis on vahemikus 10 € kuni 150 € iga kutsutud isiku kohta järgmise jaotustabeli alusel:

VõimalusedAuhind
1%150 €
3%75 €
10%30 €
26%20 €
60%10 €

Preemia(d) makstakse sinu Revoluti kontole 10 tööpäeva jooksul pärast kampaaniaperioodi lõppu.

Millise muu õigusliku teabega peaksin arvestama?

 1. Võime oma äranägemise järgi peatada, lõpetada või muuta neid kampaaniatingimusi ilma ette teatamata.
 2. Need kampaaniatingimused on avaldatud inglise keeles ja kõik tõlked on ainult viisakustõlked. See tähendab, et sa ei saa viidata oma õigustele ühegi tõlgitud versiooniga ja ainult ingliskeelset versiooni saad kasutada kohtumenetluses.
 3. See kampaania on ühepoolne kampaania, kus preemiat saab anda ainult kutsujale (mitte kutsutud isikule).
 4. Preemia makstakse kutsuja põhikonto saldole.
 5. Preemia saamiseks pead järgima neid kampaaniatingimusi ja kõiki muid sinu kontole kehtivaid tingimusi.
 6. Kui meil on alust uskuda, et oled osalenud mis tahes pettuses või selle kampaania materiaalses kuritarvitamises, võime oma äranägemise järgi võtta kasutusele mis tahes meetmed, mida me antud olukorras sobivaks peame. Näiteks kui korraldad eraldi kasumi teenimise kampaania seda Revoluti kampaaniat kasutades, siis oleks see Revoluti kampaania tõsine kuritarvitamine viisil, mis ei too kaasa õigeid ja kordumatuid uusi Revoluti registreerumisi, ning sellisel juhul on meil õigus sinu konto sulgeda ja tühistada kõik preemiad.
 7. Revoluti mõjusfäärist välja jäävad sündmused, mis muudavad preemia andmise võimatuks. Sellest tulenevalt ei vastuta Revolut otseselt ega kaudselt tekkinud kahju eest, mis on põhjustatud Revoluti mõjusfäärist väljas oleva sündmuse tagajärjel.
 8. Need kampaaniatingimused sõlmivad sinu ja Revoluti vahel lepingu. Kui sul on selle pakkumise kohta küsimusi või kaebusi, võta Revolutiga ühendust rakenduses oleva vestluse kaudu.
 9. Seadusega lubatud ulatuses käsitletakse ning tõlgendatakse neid kampaania tingimusi ainult Leedu Vabariigi seaduste kohaselt. Kõik nendest kampaaniatingimustest tulenevad või nendega seotud vaidlused esitatakse eranditult Leedu Vabariigi pädevale kohtule (või mis tahes teie elukohajärgse ELi liikmesriigi kohtule) ja need lahendatakse ainult Leedu Vabariigi kohtus.