Pakviesk draugą ir laimėk nuo €10 iki €150 - Programos Sąlygos

Alex

 · 05/30/2023  · 05/30/2023

Sąlygos taip pat pateikiamos anglų kalba.

Apie ką ši Programa?
Mes žinome, kad mylite mūsų produktus. Taigi nusprendėme atsidėkoti už tai, kad dalinatės meile.

Ši Programa (,,Programa”) leidžia atrinktiems Revolut klientams, gyvenantiems Lietuva, užsidirbti apdovanojimą už kito asmens pakvietimą tapti Revolut vartotoju (,,Apdovanojimas”). Tai visai paprasta: jūsų draugas tiesiog turi tapti Revolut klientu, naudodamas jūsų unikalią pakvietimo nuorodą, ir atlikti tris tinkamus pirkimus. Apdovanojimas jums bus išmokėtas tik tuo atveju, jei jūs ir jūsų pakviesti draugai atitiksite kriterijus, nustatytus šiose sąlygose ir nuostatose (,,Programos sąlygos”), taigi atidžiai skaitykite Programos sąlygas.

Ši programa galioja nuo 2023 m. rugpjūčio 23 d 10:00 GMT iki 2023 m. rugsėjo 12 d 20:59 PM GMT. Mes tai vadiname ,,Programos laikotarpiu”. Kuo greičiau pakvieskite draugus, kad jie turėtų pakankamai laiko atlikti visus reikalingus žingsnius iki Programos laikotarpio pabaigos.  

Jūs ir jūsų pakviesti asmenys privalote išpildyti visas sąlygas Programos laikotarpiu. Jei jūs ar jūsų pakviesti asmenys sąlygų neišpildys arba išpildys tik iš dalies, Apdovanojimas jums nebus išmokėtas.

Kas yra šios Programos organizatorius?

Šią programą organizuoja ir siūlo:

 • Iki 2022 m. liepos 1 d.: Revolut Payments UAB, įmonė registruota Konstitucijos pr. 21B, 08130 Vilnius,  Lietuva (“Revolut”).
 • Po 2022 m. liepos 1 d.: Revolut Bank UAB, įmonė registruota Konstitucijos pr. 21B, 08130 Vilnius,  Lietuva (“Revolut”).

Kas gali dalyvauti šioje Programoje?

Bet kuris Revolut vartotojas (išskyrus, Revolut Junior vartotojus), gyvenantis Lietuva ir turintis aktyvią Revolut sąskaitą (nesuspenduotą, neapribotą ir neuždarytą), jei jis el. paštu gavo informaciją apie Programą iš Revolut, gali dalyvauti šioje Programoje. Jei negavote el. laiško iš Revolut, jūs negalite dalyvauti šioje Programoje.

Ką turite padaryti, kad gautumėte Apdovanojimą?

Norėdami gauti apdovanojimą, jūs turite: 1) gauti iš mūsų el. laišką su kvietimu dalyvauti Programoje, 2) pakviesti draugą tapti Revolut klientu,  3) užtikrinti, kad jūsų draugas atliktų veiksmus, toliau nurodytus šiose Programos sąlygose.

Pakviesti draugą prisijungti prie Revolut visai nesudėtinga. Atidarykite el. laišką, kurį gavote iš Revolut (atminkite, tam, kad galėtumėte dalyvauti Programoje, turite būti gavę el. laišką), ir paspauskite mygtuką ,,Refer”. Jūs galite pakviesti draugus iš bet kurios pasaulio šalies, kur Revolut teikia paslaugas.

Paspaudus mygtuką, pasirodys el. laiško draugui juodraštis. Galite jį koreguoti, kaip norite, ir išsiųsti. Svarbiausia, kad jūsų draugas gautų laiške esančią nuorodą - pakviestasis turi ją paspausti tam, kad jūs galėtumėte dalyvauti Programoje.

Didžiausias žmonių, kuriuos galite pakviesti, skaičius yra penki. Jei pakviesite daugiau nei penkis žmones, jums nebus išmokėti daugiau nei penki Apdovanojimai.

Ką turi padaryti pakviestas asmuo, jog jūs gautumėte Apdovanojimą?

Tam, kad jūs galėtumėte gauti savo Apdovanojimą, jūsų pakviestas asmuo turi galėti dalyvauti šioje Programoje ir tapti Revolut klientu, naudodamas iš jūsų gautą unikalią nuorodą. Jūsų pakviestas asmuo taip pat turi papildyti savo Revolut sąskaitą ir atlikti tris mokėjimus, naudodamas Revolut kortelę. Tai reiškia, kad:

 • Jis turi pirmą kartą prisijungti prie Revolut, naudodamas iš jūsų gautą unikalią nuorodą (asmuo, kuris jau prisijungęs prie Revolut, neuždirbs jums Apdovanojimo);
 • ,,Prisijungti” reiškia pereiti visą prisijungimo procesą, įskaitant mūsų atliekamas patikras prisijungimo metu. Jei asmuo neatitiks prisijungimo kriterijų patikrų metu, jūs negalėsite gauti Apdovanojimo. Asmuo nepraeis patikros, jeigu, pavyzdžiui, jis neatitiks mūsų tapimo Revolut klientu reikalavimų;
 • Jis turi papildyti Revolut sąskaitą iš išorinio šaltinio (pavyzdžiui, papildyti iš kito banko kortelės arba atlikti pavedimą iš kito banko, ne iš kitos Revolut sąskaitos);
 • Jis turi užsisakyti fizinę Revolut kortelę;
 • Jis turi atlikti tris tinkamus pirkimus kortele. Kiekvieno pirkimo minimali suma 5 EUR.  Pirkimai gali būti atliekami tiek virtualia, tiek fizine Revolut kortele. Pirkimai turi būti tinkami (pavyzdžiui, mokėjimo kortelių transakcijos lošimų, dovanų kortelių, valiutos ar kriptovaliutų keitimo paslaugų teikėjams ar pinigų pervedimai jiems negalioja).

Apdovanojimas jums nebus išmokėtas (arba anksčiau išmokėtas Apdovanojimas gali būti atšauktas), jei jūsų pakviestas asmuo atšaukia kurį nors reikalingą žingsnį jį atlikęs. Pavyzdžiui, jei jis nedelsdamas uždaro savo Revolut sąskaitą, atšaukia savo kortelę prieš ją gaudamas arba atšaukia /susigrąžina pinigus už kortele atliktus mokėjimus.

Koks yra Apdovanojimas ir kaip jis suteikiamas?

Kai jūsų pakviestas asmuo atliks aukščiau nurodytus veiksmus, mes atsiųsime jums pranešimą. Jūsų Apdovanojimo suma tuomet bus atrinkta atsitiktiniu būdu iš piniginių prizų nuo EUR 10 iki EUR 150   kiekvienam pakviestam asmeniui pagal šią prizų paskirstymo lentelę:

ŠansasPrizas
1%150 €
3%75 €
10%30 €
26%20 €
60%10 €

Jūsų Apdovanojimas (-imai) bus pervestas(-i) į jūsų Revolut sąskaitą per dešimt darbo dienų nuo Programos laikotarpio pabaigos.

Kokią teisinę informaciją turėčiau žinoti?

 1. Mes galime, išimtinai savo diskrecija, vienašališkai sustabdyti, nutraukti arba pakeisti šios Programos sąlygas be jokio išankstinio įspėjimo.
 2. Šios Programos sąlygos parengtos anglų kalba. Bet koks Programos sąlygų vertimas yra išimtinai informacinio pobūdžio. Tai reiška, kad jums nekyla jokių teisių iš Programos sąlygų vertimo ir tik angliška Programos sąlygų versija gali būti naudojama teisiniuose procesuose.
 3. Ši Programa yra vienašalė ir tik kviečiantis asmuo (o ne pakviestas) gali gauti Apdovanojimą.
 4. Apdovanojimas bus išmokėtas į kviečiančio asmens Revolut sąskaitą.
 5. Tam, kad gautumėte Apdovanojimą, jūs privalote laikytis šių Programos sąlygų bei visų ir bet kokių kitų sąlygų ir nuostatų, taikomų jūsų Revolut sąskaitai.
 6. Jei manysime, kad sukčiaujate ar piktnaudžiaujate Programa, savo nuožiūra galėsime imtis bet kokių veiksmų, kurie, mūsų nuomone, tomis aplinkybėmis bus tinkami (pavyzdžiui, jei jūs siektumėte suorganizuoti kampaniją, kuria norima pasipelnyti iš šios Programos tokiu būdu, kad Revolut neatsirastų naujų tikrų registracijų, tai būtų laikoma šiurkščiu Programos sąlygų pažeidimu ir leistų mums uždaryti jūsų Revolut paskyrą ir susigrąžinti iš jūsų visus suteiktus Apdovanojimus).
 7. Revolut neatsako už tai, jog negali suteikti Apdovanojimo, jei tai lemia įvykiai, kurių Revolut negali kontroliuoti. Atitinkamai, mes nebūsime atsakingi už jokius nuostolius (tiesioginius ar netiesioginius), kilusius kaip nekontroliuojamo įvykio pasekmė.
 8. Šios Programos sąlygos yra sutartis tarp jūsų ir Revolut. Jei turite bet kokių klausimų ar pretenzijų dėl šios Programos, turėtumėte susisiekti su Revolut per pokalbių langą, esantį Revolut programėlėje.
 9. Kiek tai neprieštarauja taikytiniems įstatymams, šioms Programos sąlygoms bus taikoma išimtinai Lietuvos Respublikos teisė. Bet kokie ginčai, kylantys dėl šių Programos sąlygų arba su jomis susiję, išimtinai sprendžiami kompetentingame Lietuvos Respublikos teisme (arba ES valstybės narės, kurioje gyvenate, teismuose).