Zostań Partnerem Afiliacyjnym Revolut

Pomóż nam przedstawić światu Zdecydowanie Lepsze Konto. Bez względu na to czy jesteś blogerem, zarządzasz porównywarką ofert czy jesteś wydawcą, dołącz do naszego programu afiliacyjnego i zarabiaj atrakcyjną prowizję promując Revolut swoim odbiorcom.


Zostań Partnerem Afiliacyjnym Revolut 📲

Jak to działa

Kliknij powyższy link, by zapisać się do naszego programu afiliacyjnego Impact. Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, udostępnimy Ci unikalne linki, które możesz monitorować oraz materiały do zbudowania udanej kampanii Revolut.

Twoi użytkownicy otrzymają korzystną ofertę na start, a Ty atrakcyjną prowizję, gdy założą konto i zamówią bezpłatną kartę Revolut.


Dlaczego Revolut?


🚀 Najszybciej rosnący fintech w Europie

Osiągaj maksymalną prowizję ze swoich kampanii, dzięki tysiącom nowych użytkowników dołączających do Revolut każdego miesiąca, w planach Standard, Premium oraz Metal.

📢 Masowy zasięg marki

Jako jedna z najbardziej innowacyjnych marek, Revolut przyciąga uwagę mediów i zasięg.

📈 Przygotowanie na sukces

Otrzymasz od nas wszystko co pomoże Ci osiągnąć dodatkowy przychód: oprogramowanie do śledzenia działań, raporty z podsumowaniem, banery, widgety, briefy komunikacyjne czy wypłaty w wielu walutach - gwarantujące powodzenie Twoich działań.


Zostań Parterem Afiliacyjnym Revolut 📲

FAQ

Kto może zostać partnerem afiliacyjnym?
Każdy może aplikować do programu afiliacyjnego Revolut. Już dziś współpracujemy z setkami wydawców, influencerów i partnerów z całej Europy. Należy jednak pamietać, iż aplikacje z niewłaściwych źródeł będą odrzucane, na przykład strony dla dorosłych czy promujące hazard.

Jak mogę się zapisać?

Użyj linku i zapisz się do naszej platformy afiliacyjnej Impact.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu trzech dni roboczych. Po jego zatwierdzeniu możesz natychmiast rozpocząć promowanie Revolut i zacząć zarabiać. Dzięki platformie do afiliacji Impact sprawdzisz również swoje wyniki i zarobki w dowolnym momencie.

Jeśli już posiadasz konto w platformie afiliacyjnej Impact, kliknij:
'I already have an account'.

Uwaga: w polu „Account Display Name” należy podać swoje imię i nazwisko (jeśli jest to osoba fizyczna) lub nazwę firmy (jeśli jest to firma).
Aplikacje złożone bez pełnej nazwy będą odrzucone.

Czy mogę promować konta firmowe Revolut?

Program partnerski dla kont firmowych Revolut będzie uruchomiony wkrótce.

W jaki sposób naliczana jest moja prowizja?

Na platformie afiliacyjnej Impact otrzymasz od nas unikalny kod URL do śledzenia. Za jego pomocą nowi użytkownicy, którzy skorzystają z Twojego linku, będą mogli zarejestrować się w Revolut i zamówić kartę bezpłatnie. Prowizję otrzymasz za każdego użytkownika, który zamówi kartę, po pobraniu i rejestracji w aplikacji przez Twój link.

W przypadku podwyższenia planu do Premium lub Metal, otrzymasz dodatkową prowizję po 14 dniach od dokonania podwyższenia planu przez nowych użytkowników, którzy zarejestrują się poprzez Twój link.

Wszystkie zdarzenia związane z migracją danych pojawiają się w platformie afiliacyjnej Impact do 2 godzin.

Jakiej wysokości prowizję oferujecie?

Szczegóły dotyczące prowizji są podawane podczas rejestracji do programu.

Kiedy otrzymam wypłatę należnej mi prowizji?

Płatności są dokonywane w cyklach 30 dniowych.


Zostań Partnerem Afiliacyjnym Revolut 📲